Youtubers Life Ortak Nasıl Alınır Kiralanır Türkçe #4

youtubers life ortak nasıl kiralanır
youtubers life ortak nasıl kiralanır

Youtubers Life Oyunu Ortak Yani Partner Nasıl Tutulur Kiralanır Çözümü

Youtubers Life isimli oyunda ilerleyen bölümlerde yeni eve taşınıp partnerler yani iş ortakları almanız gerekiyor. Eğer oyunu oynuyor ve youtubers life oyununda ortak bulamıyorsanız işte bu videodan faydalanabilirsiniz.

Abone olmak isterseniz : If you want to subscribe:

The Forest Adada Hayatta Kalma Oyunu

Oyunun Başı

Youtubers Life oyununda oyuna youtuber olarak başlıyorsunuz. Oyunun isminden de anlaşılabileceği gibi amacınız tanınmış populer bir youtuber olabilmek bunun için başta tarzınızı seçiyorsunuz yani nasıl ve ne amaçlı videolar hazırlayacağınızı seçiyorsunuz. Örneğin oyun videoları yapacağım veya makyaj videoları yapacağım gibi.

Oyun Tarzını Seç

Diyelim ki oyun videoları yapmayı seçtiniz her 2-3 günde bir oyun videosu hazırlıyorsunuz youtube a yüklüyorsunuz abone kazanmaya çalışıyorsunuz. Daha sonraları youtuberlardan gelen video hazırlama isteklerini kabul ederseniz para kazanabiliyorsunuz.

Ayrı Eve Çıkmak

Oyunun başında aileniz ile birlikte yaşıyorsunuz daha sonra para kazandıkça ayrı eve çıkıp orada yeni bilgisayar ve ekipmanlar alıyorsunuz. Ppopülerliğiniz arttıkça evinize 2 tane daha ayrı odalara ekipman ve bilgisayar ekleyip youtuber ortak alma şansınız oluyor. Yeni ortaklarınız da sizin için videolar hazırlıyor ve yayınlıyorlar ve her geçen gün popülerliğiniz yükseliyor abone sayınız artıyor.

Youtubers Life Ortak Almak

Oyunda kendinize ortak almak bir hayli zor kimse size ortak olmak istemiyor genelde herkes kendine çalışmak istiyor. Bunun için arkadaşlarınızla sosyal faaliyetlerde bulunmalısınız,partilere katılmalısınız. Sinemaya gitmek gerekiyor ve en önemlisi ortak olmak istediğiniz kişi ile ilişkinizi en sağlam seviyeye getirmelisiniz eğer bu seviyeye getirebilirseniz o zaman onun profilinde ortak ol butonu ortaya çıkıyor ve ortaklık teklif edebiliyorsunuz.

Sürükleyici Bir Oyun

Aslında çok sürükleyici bir oyun olan Youtubers Life isimli oyunda vaktin nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız. Oyunun farklı özelliklerinden biri de sürekli susuzlugunuzu ve açlıgınızı takip etmeniz vakti geldiğinde yeteri kadar uyumanız gerektiğidir.

Youtubers Life İşe Gitme

Bu oyunda başlarda kazandığınız para yeterli gelmezse dışarıya işe gidebiliyorsunuz. Dışarıda herhangi bir işte çalışarak ek gelir elde edebliyorsunuz.

admin hakkında 150 makale
Merhaba, Ben Fatih Arkan,bloğuma hoşgeldiniz. Kendimi kısaca tanıtayım. 1972 İstanbul doğumluyum. Evli ve 3 çocuk babasıyım. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunuyum. Adım ve soyadım olan fatiharkan.com isimli web sitesinde olabildiğince faydalı ve güncel haberleri yayınlamaya çaba gösteriyorum. İlginize teşekkür ederim.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*