The Forest Adada Hayatta Kalma Oyunu – Büyük Çukur

The Forest Adada Hayatta Kalma Oyun
The Forest Adada Hayatta Kalma Oyunu nasıl bir oyun

The Forest – Videosu İzle

Merhaba, The Forest isimli adada hayatta kalma oyunu na hoşgeldiniz uçağımız adaya düştü hayatta kalmak için mücadele vereceğiz.İyi seyirler dileriz. Oyunda Deliğe nasıl gidilir?

Abone olmak isterseniz :

https://www.youtube.com/c/FatihArkan

The Forest oyunu Endnight Games tarafından üretilen ve yayınlanan bir hayatta kalma video oyunudur. Oyun, yarım adada geçiyor oyunda ana karakter Eric Leblanc ve oğlu Timmy’nin uçak kazasında ormanlık bir yarımadaya düşmesini ve adadan kurtulma hikayesini ele alıyor.

ÇIKIŞ TARİHİ

Oyunumuz Nisan 2018 de windows işletim sistemi içeren bilgisayaralar için kasım 2018 de ise playstation 4 ler için piyasaya çıktı. Aslında 4 yıl önce 2014 de beta sürümü yayınlanmıştı. Sıkı durun The Forest oyunu 2019 başına kadar yani 5 yılda 5 milyon satış yapmıştır.

Oynanış

Oyuncular The Forest oyununda Eric LeBlanc’ı kontrol ederler. Bir uçak kazasından sonra adaya düşen uçaktan kaçırılan oğlu Timmy’yi bulmak için ormanlık yarımadada barınak, silah ve diğer hayatta kalma araç-gereçleri oluşturarak hayatta kalmalıdır. Kontrol ettiğiniz Eric geceleri çok dikkat etmelidir çünkü geceleri ortaya çıkan yamyamlar çok saldırgandırlar.

Aslında bu yamyamlar gündüzde ortaya çıkıyorlar ancak pek saldırmıyorlar.Eric’in hayatta kalmasını istiyorsanız mutlaka sağlam barınaklar inşa etmelisiniz mesela ağaç evler çünkü yamyamlar ya da yabaniler de diyebiliriz ağaca çıkamıyorlar.Daha sonra su ve yemek çok önemli bilhassa su.

UÇAK

Oyunda düşen uçak birden fazla sanırım 3 parçaya ayrılıyor uçağın bir parçası dağlara karlı bölgeye düşüyor bu parçayı bulabilirseniz içinden sürpriz bir bonus silah çıkıyor.

The Forestte en güçlü silah nedir? Kılıç çıkıyor bu kılış ile yamyamları rahatlıkla durdurabilirsiniz.Diğer parçasından birisi ormana düşüyor büyük olan parça zaten bunun içinden oyuna başlıyorsunuz ve 3.parçada dere yatağına akan su olan bir yere düşüyordu sanırım.

Siz The Forest ile ilgili bir ipucu vereyim tüm yamyamlar yabaniler vahşiler oyunda ateşten korkuyorlar ateşe her zaman ulaşabilir olmalısınız.

HUD

Oyundayken ekranın sağ alt kösesinde bir hud var orada açlık susuzluk ve sağlık seviyenizi görebiliyorsunuz.

klavyeden bir harfe bastıgınızda sanırım c idi karşınıza rehberiniz çıkıyor bu rehberde neyi nasıl yapacağınız yazıyor.Mesela ağaç keserek kütük elde ediyorsunuz kütükten ev yapabilirsiniz.

Bu rehberde eve tıkladıgınızda önünüze 3 boyutlu olarak evin şablonu çıkıyor bu şablonu ev yapmak istediğiniz yere yerleştirip sol tıklamanız yeterlidir.Artık getirdiğiniz her kütük bu şablonun içine yerleşecek ve kütük adedi istenen sayıya geldiği zaman tık diye bir ses çıkıyor ve ev kullanabileceğiniz hale geliyor yani tamamlanıyor.

İLETİŞİM

YOUTUBE KANALIM

https://www.youtube.com/c/FatihArkan

admin hakkında 150 makale
Merhaba, Ben Fatih Arkan,bloğuma hoşgeldiniz. Kendimi kısaca tanıtayım. 1972 İstanbul doğumluyum. Evli ve 3 çocuk babasıyım. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunuyum. Adım ve soyadım olan fatiharkan.com isimli web sitesinde olabildiğince faydalı ve güncel haberleri yayınlamaya çaba gösteriyorum. İlginize teşekkür ederim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*