The Amazing Spiderman 2 Türkçe Örümcek Adam Videosu

the amazing spiderman 2 oyunu videosudur
the amazing spiderman 2 oyunu videosudur

Türkçe Örümcek Adam Videosu izle

Merhaba, The Amazing Spiderman 2 isimli örümcek adam oyununda ilk bölümde spiderman’in dedesi onun egosu yüzünden ölüyor. Dedesinin ölümüne çok üzülen örümcek adam dedesinin intikamını almaya yemin ediyor ve macera bu şekilde başlıyor.

Önce hırsızları yakalıyor bu esnada kedi kadını görüyoruz sonra kaçakçıların kaçırdıkları malları ortaya çıkarıyor ve polise teslim ediyor. İlk bölüm bayağı heyecanlı ve hızlıydı oyunun görselliği güzel lakin oynanışı için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. İyi seyirler dilerim.

The Amazing Spiderman 2

Hello There, In the first episode of The Spiderman 2, The Amazing Spiderman 2, Spiderman’s grandfather died in the first episode, Spiderman’s grandfather, who swears to avenge his grandfather’s grandfather. The first episode was very exciting and fast. The visuality of the game is beautiful, but I cannot say the same thing for the gameplay.

Abone olmak isterseniz : If you want to subscribe:

ADADA HAYATTA KALMA OYUNU

Örümcek Adam milyonların sevdiği bir kahramandır. Benim çocukluk yıllarımda ilk örümcek adam filmi çıktığı zaman çok heyecanlanmıştım. Çocukların hayal gücü kuvvetli olur ben de kendimi onun yerine koyup insanları kurtardıgımı hayal ederdim. Hayal etmek nasıl olsa çok kolay hemde bedava :)) insan hayalinde istediği kişi istediği herşey olabilir değil mi?

Sınır yok özgürce işte bu özgürlüğün verdiği istekle örümcek adam filmini sonrasında süperman serisini defalarca izlemişimdir 48 yaşındayım inanın şimdi bazen rastlarım eski süper kahraman serilerine bıkmadan sıkılmadan izlerim sanırım içimdeki çocuk hala yaşıyor.

Bana göre en başarılı Örümcek Adam filmleri Tobey Maguire’nin Örümcek Adam rolünde oldugu filmlerdir. Örümcek Adam 1-2-3

Örümcek adam
Tobey Maguire

ilk Örümcek Adam Filmi

1977 senesinde tv filmi olarak ilk örümcek adam filmi çekilmişti o filmde örümcek adamı canlandıran artist Nicholas Hammond isimli kişiydi.Film hatırladıgım kadarı ile ilk başta siyah beyaz idi sonradan renkli tv çıkınca renklendirilmişti.

Günümüzdeki örümcek adam filmlerini izledikten sonra ilk çekilen 1977 yapımı örümcek adam filmini izlerseniz o zamanın şartlarına göre çok güzel ancak şimdiye göre çok sıkıcı oldugunu fark edersiniz 🙂

Demek ki yokluk ortamında var olan azınlıklar çok etkili ve heyecanlı ancak varlık ortamında var olan eski azınlıklar hiç de eğlenceli ve çekici gelmemektedir. Bu nasıl bir cümle oldu yahu..

Aslında şunu demek istemiştim eskiden belki herşeye sahip değildik ancak bolluk olmadıgı için her istediğimize kolay ulaşamadıgımız için sahip oldugumuz herşeyin değeri vardı.

Her ne olursa olsun gerek bir örümcek adam filmi gerek bir telli plastik oyuncak araba ama şimdilerde hersey bol oldugu için maddelerin pek değeri olmuyor maalesef.

admin hakkında 150 makale
Merhaba, Ben Fatih Arkan,bloğuma hoşgeldiniz. Kendimi kısaca tanıtayım. 1972 İstanbul doğumluyum. Evli ve 3 çocuk babasıyım. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunuyum. Adım ve soyadım olan fatiharkan.com isimli web sitesinde olabildiğince faydalı ve güncel haberleri yayınlamaya çaba gösteriyorum. İlginize teşekkür ederim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*