Testiye Şeklini Veren İçindeki Boşluktur

Boşluk nedir? Boşluk ne anlama gelir?

Boşluk Bilinci

Bu bilinç insanlık ötesidir. İnsanlık tarihinin kavradığı tüm bilginin ötesindedir. Egonun kırılması ile ortaya çıkan bir bilinçtir.

Boşluk ne kadar önemlidir?

İşte bu sorunun cevabı bende gizlidir. Aşk nasıl her kişiye özel ise her kişi aşkı nasıl farklı şekilde hissedip tek bir şekilde tarif edemez ise boşluk bilinci de bu şekildedir.

Boşluk hakkında merak edilenler zamanı geldiğinde kişiye atfedilecektir. Eğer siz burada bu yazdıklarımı okuyorsanız buna yakınsınız demektir. Ne mutlu size farkındalık haline geçip boşluk bilincini araştıracak hale gelmişsiniz. Gün gelecek boşluk hakkında öyle önemli kavrayışlara ulaşacaksınız ki sorularınız bana ulaşacak. Şunu bilin ve unutmayınız. Bizler hiçiz. İnsanoğlu hiçlikten doğmuş ve hiçliğe giden hiçlik sahibi varlıktır. Egonuzu yok etmeniz dileğiyle bana yazabilirsiniz.

Düşüncelerimiz arasında boşluk oluşturmamız dileğiyle…

admin hakkında 150 makale
Merhaba, Ben Fatih Arkan,bloğuma hoşgeldiniz. Kendimi kısaca tanıtayım. 1972 İstanbul doğumluyum. Evli ve 3 çocuk babasıyım. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunuyum. Adım ve soyadım olan fatiharkan.com isimli web sitesinde olabildiğince faydalı ve güncel haberleri yayınlamaya çaba gösteriyorum. İlginize teşekkür ederim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*