Tek Başına Amerikan Bilardo Öğren – Kendini Geliştir

amerikan 8 top bilardo oyunu

1 Dakika zamanlamalı Amerikan delikli bilardo öğrenmek kendini eğitmek için ıstaka vuruşları yapıp dakikada kaç puan toplayacağını tespit edebilir kendi rekorunu kırabilirsin. Tek rakibin kendin. Amerikan 8 top Bilardo öğren dene oyna eğit.

Play Quick Fire Pool InstantMore Bulmaca oyunlarıTerms and ConditionsPrivacy Policy

Bu bilardo oyununda vakti 1 dakikadır. Bilardo oyna,oyuna hakim ol.

1V1 Bilardo Oynamak için bu yazıya tıkla

Oyuna Başlamak – Bilardo Öğren

Oyuna başlamak için Yeşil renkli Play butonuna tıklamanız yeterlidir. Oyunda bir dakikada en çok kaç top deliğe sokarsanız o kadar çok puan alırsınız.

Oyunda deliğe soktuğunuz her top için 100 puan kazanırsınız eğer deliğe 3 saniye içinde top sokabilirseniz fazladan 50 puan daha kazanırsınız. 1 Dakika içinde en çok kaç puan kazanabilirsiniz?

Arkadaşlarınızla 1 dakika içinde deliğe top sokma yarışı yapabilirsiniz. Oyun bittikten sonra yeniden başlayabilmek için yeşil renkli Retry yazısına tıklamanız zamanı sıfırlayıp oyunu yeniden başlatabilmenizi sağlayacaktır.

Bu oyunda sadece kendinize karşı oynayabilirsiniz. Bilgisayara veya arkadaşınıza karşı oynamak isterseniz buraya tıklamanız yeterlidir.

Siyah Top 8 Numaralı Top Hakkında

8 Numaralı siyah topu deliklere sokmamanız gerekiyor eğer yanlışlıkla sokarsanız fazladan bir top delikten çıkartılır. 8 numaralı siyah topu seçtiğiniz desenli topların (parçalı veya düz) tümü girdikten sonra en son deliğe sokulması oyunun kazanılmasını kazanan kişinin belirlenmesini sağlayacaktır.

admin hakkında 150 makale
Merhaba, Ben Fatih Arkan,bloğuma hoşgeldiniz. Kendimi kısaca tanıtayım. 1972 İstanbul doğumluyum. Evli ve 3 çocuk babasıyım. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunuyum. Adım ve soyadım olan fatiharkan.com isimli web sitesinde olabildiğince faydalı ve güncel haberleri yayınlamaya çaba gösteriyorum. İlginize teşekkür ederim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*