Tanx İ.O Oyna – Tank Oyunu Oyna – Tanklı Savaş Oyunudur

tanklı-savaş-oyunu-oyna
Tanx.io tanklı savaş oyunu nasıl oynanır

Bu Oyun Tank Oyunu – Tanx yani Tank oyunudur.

Tanx oyunu nasıl oynanır ?

Tank oyunu tanklar ile savaş oyunudur. Oyun W-A-S-D tuşları ve mouse un sol tıklama tuşu ile oynanır. Mausun sol tuşuna tıkladığınızda tankınız ateş edecektir. W-A-S-D tuşları ile tankınız ilerleyecek gördüğünüz düşmanları yok etmelisiniz. Diğer tankları vurmalısınız.

Bekleyin Start geldiği zaman starta basıp oyuna başlarsınız.

TanxTanxTanxTanx

Tanklı savaş oyunu olan bu oyun içindeki diğer tanx dostunuzdur. Eğer diğer tankı vurursanız oyunu kaybedersiniz. Bu oyunu oynarken haritada bulunan mühimmatlarını mermileri ve diğer eşyaları toplayabilirsiniz. Yani tank ile izerine gidince eşyayı alırsınız. Mesela tankınız vuruldu diyelim o zaman tankınızın canını doldurmak için yine haritada bulunan tamir işaretine gidip onun üzerinden geçerseniz o zaman tankınızın canı dolacaktır.

admin hakkında 150 makale
Merhaba, Ben Fatih Arkan,bloğuma hoşgeldiniz. Kendimi kısaca tanıtayım. 1972 İstanbul doğumluyum. Evli ve 3 çocuk babasıyım. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunuyum. Adım ve soyadım olan fatiharkan.com isimli web sitesinde olabildiğince faydalı ve güncel haberleri yayınlamaya çaba gösteriyorum. İlginize teşekkür ederim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*