Stranded Deep Su Sorunu Çözümü Adada Hayatta Kalma Oyunu

Stranded Deep Su Sorunu
Stranded Deep Su Sorunu

Merhaba, Stranded Deep adada hayatta kalma oyununa hoşgeldiniz.Bu bölümde su biriktirmek için aparat yaptım.

STRANDED DEEP SU SORUNU VE ÇÖZÜMÜ

Abone olmak isterseniz :

https://www.youtube.com/c/FatihArkan

İLETİŞİM

Bu oyunda bir son yoktur oyun siz oynadıgınız sürece oynamaya açıktır.

Bu Sorunun Çözümlerinden en basiti nedir?

Bu sorunun çözümlerinden en basiti elbette palmiye ağacına tırmanmak ve ağaçtan bir hindistan cevizi koparıp bunun hem suyunu hem meyvesini yiyeyerek canımızı doldurmaktır.

Hindistan Cevizi Meyvesi

Nedir bu meyve bu oyunda çok mu etkilidir?

Evet bu oyunda bulabildiğiniz sürece stoklamanız gereken bir meyvedir hindistan cevizi meyvesi hem de suyunudan da faydalanabilirsiniz.

The Forest vs Stranded Deep

Bu tarz oyunların içinde bence The Forest ve Stranded Deep aynı seviyede hangisi daha güzel derseniz ayırım yapamam her iki oyununda çok eğlenceli olduğunu söyleyebilirim.

Diğer Adada hayatta kalma oyunlarından bazıları

 7 Days to Die

7 Days to Die’da da zombilerle dolu bir dünyada, onlara dönüşmeden yaşamaya çalışıyoruz. Oyunun haritasının büyüklüğü, zombi çeşitliliği ve grafikleri bu oyunu diğerlerinden biraz daha ayırıyor.

Subnautica

Yıldızlararası filmini izleyenler, tamamı sularla kaplı gezegeni hatırlarlar. Uzay gemimiz aynı böyle bir gezegene çakılıyor. Tamamen sularla kaplı bir dünyada, hayatta kalmak için çabalıyoruz.

3. Don’t Starve Together – Multiplayer Oyun

İsterseniz arkadaşlarınızla, isterseniz de tek başınıza hayatta kalmak için mücadele edebileceğiniz, kendine has yaratıkları ve materyalleri olan bu oyun bağımlılık yapacak cinsten. Düşmanlarınızı öldürmek için domuzlardan yardım alabilir, akıl sağlığınızı korumak için ölen arkadaşınızın ruhunu evden kovabilirsiniz.

admin hakkında 150 makale
Merhaba, Ben Fatih Arkan,bloğuma hoşgeldiniz. Kendimi kısaca tanıtayım. 1972 İstanbul doğumluyum. Evli ve 3 çocuk babasıyım. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunuyum. Adım ve soyadım olan fatiharkan.com isimli web sitesinde olabildiğince faydalı ve güncel haberleri yayınlamaya çaba gösteriyorum. İlginize teşekkür ederim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*