Trump’dan Korona Virüs Aşısı ile ilgili açıklama geldi

korona tedavisi bulundu aşı tamam
Korona virüs aşısı ve tedavisi bulundu diyen Trump tarih bile verdi

Yazıyı görüntüle

Korona virüs aşısı herkesin yani tüm dünyanın merakla beklediği sağlığımızı koruyabilecek bir buluş haberi olacak elbette bu aşıyı bulacak olan kurum ve ülkeler çok yüksek gelirler elde edecektir.Belki bu yüzden ara ara aşı bulundu aşıyı biz bulduk gibi açıklamalar geliyor. Hal böyle olunca da insan ister istemez her gelen habere inanmamaya başlıyor.

Amerika başkanı Donald Trump’tan gelen açıklamaya göre aşının kesin olarak yapılmaya başlanmasına 3-4 hafta kalmış.Eylül ayının bitmesine 2 hafta oldugunu varsayarsak takriben 7-14 Ekim 2020 tarihlerinde korona virüs aşısı piyasaya çıkmış ypılmaya başlanmış olacak olur. İnşallah bu aşı gerçekten bizleri korur ve hasta olanları iyileştirir daha da önemlisi inşallah bir an önce tedavüle çıkar.

Korona Virüs Amerika’da 200 bin Kişiyi Öldürdü

Maalesef tüm dünyada etkisi süren canlar almaya devam eden Korona Virüs sadece Amerika’da 200 bin Kişinin hayatını almış. amerika’da 3 Kasım 2020 tarihinde seçim yapılacak başkanlık seçimi için Philadelphia’da bulunan Trump aşı ile ilgili açıklamaları oradan yapmıştır. Yaptığı aşı açıklamasında aşıların üretildiğini ve kısa zaman içinde dağıtıma hazır hale geleceğini belirtmiştir.

Ancak bu aşı açıklamasının siyasi bir oyun oldugunu da düşünmemek içten bile değil inşallah gerçektir inşallah tüm dünyaya insanlığa faydalı olur. Neden siyasi bir oyun olabilir yazdıgımı da açıklayayım. Çünkü Trump bir önceki yönetim olsaydı aşının bulunması yıllar sürerdi demiş. Bir kere bunu nereden biliyor bir önceki yönetim olsaydı neden aşının bulunması yıllar sürecekti ? Şimdiki yönetimin farkı nedir? Acaba oy toplamak için mi bu açıklamayı yaptı. Yani bana oy verirseniz aşınızı alırsınız mı demek istedi bilmiyorum tabi ki.

Söylediği tarihe göre en kötü Ekim 2020 sonuna kadar aşı piyasada olacaktır eğer Ekim ayı sonuna kadar aşıyı piyasaya sürebilirse o zaman çok oy toplayacağını yeniden iktidarı kazanabileceğini düşünüyorum. Yani aşı olayını siyasi bir koza çevirmiş olacak.

Yağları yakıp kasa çeviren besinler

Kaynak

admin hakkında 150 makale
Merhaba, Ben Fatih Arkan,bloğuma hoşgeldiniz. Kendimi kısaca tanıtayım. 1972 İstanbul doğumluyum. Evli ve 3 çocuk babasıyım. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunuyum. Adım ve soyadım olan fatiharkan.com isimli web sitesinde olabildiğince faydalı ve güncel haberleri yayınlamaya çaba gösteriyorum. İlginize teşekkür ederim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*