Simulator Oyunları | Çok Eğlenceli 3 Farklı Similasyon Oyunu Tavsiye

Her Zaman Oynayabileceğiniz 3 Adet Birbirinden Güzel Simulator Oyunları

Simulator Oyunları tavsiye isterseniz size 3 adet farklı oyun önerebilirim. En güzeli hangisi derseniz bence Taxi Sim ama kişiye göre değişir. Farming Simulator de çok tutulan simulasyon oyunlarındandır.

1-Farming Simulator 16 – Çiftçi olup hasat yapıp hayvan besliyoruz

2-Taxi Sim 2020 – Taksici olup para kazanıyoruz

3-Police Patrol Simulator – Polis olup devriye atıyoruz

1-Farming Simulator 16

Farming Simulator 16 oyununda çiftçilik yapıyoruz. Ektiğimiz ürünleri hasat ediyoruz, hayvancılık, odun kereste kesim ve satım işleri yapabiliyoruz. Yeni araziler alıp farklı bitkileri ekebiliyoruz.

simulasyon oyunları

Ekip hasat ettiğimiz bitkileri satıp para kazanıp yeni iş makineleri alabiliyoruz. Çiftlik hayatını sevenler veya özleyenler için çok güzel bir oyun olan bu çiftlik simülator oyununun en çok tutulan versiyonudur. Oyunu emulatörden oynayanlar klavyeden V harfi ile hasat işlemini açıp kapatabilirler.

simulator oyunları

F harfi ile makinamızın çeşitli işlevlerini açıp kapatabiliyoruz. R harfi ile traktöre veya römorklu çekiciye geçebiliyoruz. Oyunda gece de oluyor.

Gece olduğu zaman araç kullanıyorsak aracın farları kendiliğinden otomatik olarak açılıyor. Araçların benzinleri var benzin göstergesinden benzin durumu takip edilebiliyor.

Ağaçları 50 farklı araçtan uygun olan ile kesebiliyoruz. Bu oyunda 50 farklı iş makinası kullanabiliyoruz. Aracı ağaca yaklaştırıyoruz ağacı dibinden kavrayıp kırt diye kesiyor.

simulator oyunları

Farming Simulator oyununu multiplayer olarak arkadaşlarınızla birlikte de oynayabiliyorsunuz. Çoklu oyuncu desteği olan oyunlar kervanına katılması ayrı bir avantaj olarak düşünülmektedir.

Taxi Sim 2020

Normal bir sedan araba ile başlayıp para kazandıkça SUV gibi Jeep gibi hatta daha da güzel arabalar alıp oyuna zevk katmanız mümkündür.

simulator oyunları

Gerçekten eğlenceli bir oyun bu taxi sim 2020. Bu oyunda bir taksimiz var ve sokaklarda bol miktarda taksi bekleyen müşteriler mevcut.

Müşteriler arabamıza bindikten sonra gidecekleri güzergah küçük haritamızda rota olarak beliriyor.

Orada beliren kırmızı çizgiyi takip ederek müşterimizi gitmek istediği yere ulaştırmalıyız.

Aracımızı kullanırken kaza yaparsak kaza bedeli olarak paramız azar azar eksiliyor.

Bunun için kaza yapmadan kaldırıma çıkmadan yayalara veya başka araçlara çarpmadan ilerlemek önemli.

Kırmızı ışıkta geçmeyin.

Müşteriyi arabamıza alıyoruz

Oyunun bir başka güzel özelliği ise müşterilerimizden para kazandıkça biriken paramız ile yeni ve güzel arabalar satın alabiliyoruz.

3-Police Patrol Simulator – Simulator Oyunları

Bu simulatör oyunuda polis oluyoruz. Polisler ne yaparsa bizde onu yapacağız.

Polis devriyesi olma similasyonu

Bize oyun başında bir polis arabası zimmetlenmiş oluyor bu araba ile tur atıyoruz. Yani devriye geziyoruz. Sokaklarda hız yapan sorumsuzca araba kullanan sürücüleri enselemek bizim görevimiz.

similasyon oyunu oyna

Kanunları korumak için elimizden geleni yapmalıyız. Çevirip ehliyet ruhsat sorabileceğimiz şöförlere alkol testi bile yapabiliyoruz.

5 milyondan fazla indirilmiş olan bu polis similatörü oyununda para kazanmalıyız. Başlangıçta 500 dolar ile başlıyoruz. Aracımıza benzin alıp onu yıkayabiliyoruz.

admin hakkında 150 makale
Merhaba, Ben Fatih Arkan,bloğuma hoşgeldiniz. Kendimi kısaca tanıtayım. 1972 İstanbul doğumluyum. Evli ve 3 çocuk babasıyım. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunuyum. Adım ve soyadım olan fatiharkan.com isimli web sitesinde olabildiğince faydalı ve güncel haberleri yayınlamaya çaba gösteriyorum. İlginize teşekkür ederim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*