Pubg Mobile Kill Serisi Derlemesi

60 Kill Yani 60 Leş Videosu – Pubg Mobile Kill Serisi Derleme 1

1.VİDEO

Bu videoda 60 tane farklı kill yani ölüm anları kaydını izleyeceksiniz. Pubg Mobile Kill serisi isimli yazımın amacı; pubg oyunu oynamayı sevenler için farklı ölüm sahnelerini derlemektir. Bu oyunda amaç diğerini öldürmek ve bu sayede leş almak; ingilizce de ise buna kill deniyor. Oyunu oynarken ne kadar çok leş alınırsa o kadar zevkli oluyor.

Hatta oyunu oynayıp haritadaki 100 kişiden birinci olup; fazla sayıda kişi öldürenler bunun videosunu çekip yayınlıyorlar. Eee haliyle amaç rakibi öldürmek olunca ölüm sahneleri de merakla izleniyor. Acaba nasıl öldü ? veya ölecek düşüncesi ile aynı bir film gibi oyun sürükleyici bir şekilde izlenebilmektedir. Bu yazının üst kısmındaki videoda 60 farklı ölüm sahnesi mevcuttur. Bu videodan sonra gelecek olan ikinci kill serisi videoda ise sadece sniper kill sahneleri olacaktır. Yani tekli silahlar ile yapılmış ölüm sahneleri derlenecektir.

2.VİDEO

Pubg oyununda çok sayıda farklı silah mevcuttur. Örneğin tabancalar, makineli tüfekler, ağır silahlar; tekli atış yapan sniper silahlar, kısa namlulu seri silahlar vb. Hal bu şekilde olunca da oyunu oynarken farklı silahları denemek her silahla oynamak istiyor insan. Her silahın kendine göre ayrı bir hazzı var.

3.VİDEO

Pubg oynamayı sevenler tek başına veya ikili veya dörtlü takım olarak arkadaşları ile birlikte oynayabiliyorlar. Pubg Mobile oyununda eskiden dürbünsüz olan Win 94 isimli; tekli sniper silahı neredeyse 1 yıldır dürbünlü olarak oyundadır. Oyundaki en iyi sniper silah Awm dir. Awm den sonra en iyi silah M24 mü derseniz cevaba evet diyemeyeceğim. Çünkü Yeni Keskin Nişancı Tüfeği Mosin-Nagant isimli silah sanki daha iyi.

Pubg Yeni Silah Mosin Nagant

Mosin-Nagant aslında Kar-98 in kopyasıdır

Yeni Keskin Nişancı Tüfeği Mosin-Nagant aslında Kar-98 in kopyasıdır. Evet yanlış okumadınız bu silah özellik olarak Kar 98 ile aynı özelliklere ve güce sahiptir. Ancak sadece görünümü ve sesi farklıdır.

Mosin ve Kar 98 görünüm ve sesleri farklı diğer tüm özellikleri aynıdır.

Tekli sniper türü silahlar her zaman oyuna renk katmıştır. Çeşitlilik iyidir. Bu yüzden bu tarz yeni silahların güncel oyuna yüklenmesi oyun severler adına çok iyi olacaktır.

admin hakkında 150 makale
Merhaba, Ben Fatih Arkan,bloğuma hoşgeldiniz. Kendimi kısaca tanıtayım. 1972 İstanbul doğumluyum. Evli ve 3 çocuk babasıyım. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunuyum. Adım ve soyadım olan fatiharkan.com isimli web sitesinde olabildiğince faydalı ve güncel haberleri yayınlamaya çaba gösteriyorum. İlginize teşekkür ederim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*