Pubg Firavun Yani Antik Gizemli Mod ile gelen yeni özellikler

pubg firavun antik gizem
pubg firavun laneti antik gizem yeni modu

Pubg firavun antik gizem modu sadece Miramar ve Erranger isimli haritalarda var.Bu Firavun gizemli mod ile birlikte gelen yeni özellikler nedir?

pubg firavun antik gizem
pubg firavun laneti antik gizem yeni modu

Pubg Firavun modunda yeni özellikler geldi

Bu modda öncelikle birbirinden epey uzakta olan haritada üçgen şekil oluşturacak şekilde konumlanan 3 tane tapınak ortaya çıkıyor.Bu tapınaklar oyun başladıktan sonra 2-3 dk gibi kısa bir sürede havalanıyorlar. Bu zaman zarfında tapınaklar havalanmadan önce oyuncuların çoğu bu binalara girip havalanacağı zamana kadar sağ kalmaya çalışıyor. Kimi oyuncular savaşarak kimileri de saklanarak tapınakta sağ kalmaya gayret ediyor. Uçaktan atladıktan sonra tapınağın en üstüne inebilirseniz orada silah olmadıgı için kimse sizi öldüremiyor ancak tek yol yumruk ile savaşıp rakibi öldürmek oluyor.

Pubg uçan tapınaklar nereye gidiyor?

firavun-Laneti pubg harita
firavun-Laneti pubg harita

Tapınaklar daralan oyun haritasının içinde rastgele konumlarda geziniyorlar belirli bir süre sonra da kendilerini yok ediyorlar. Tapınaklar kendini yok etmeden bulmacaları çözebilirseniz veya baş rahibe ile savaşıp onu yenebilirseniz hediyeleri kazanırsınız.

Pubg Firavunda Tapınağın Çatısı

pubg yeni tapınak modu
pubg tapınak modu

Tapınağın çatısında saklanarak aşağıdakilerin birbirlerini öldürmesini beklemeyi tercih edenler tapınak havalandıktan sonra ortalık yatışınca aşağıda canlı hiçkimse kalmadıgını düşündüklerinde aşağı iniyorlar ve tapınak havadayken yapılabilecek şeyleri yapıyorlar.

Pubg Tapınakta neler yapılabiliyor?

pubg tapınak modu

Tapınağın odalarında çeşitli bulmacalar var bu bulmacaları çözebilirseniz size odanın içinde bulunan altın sandık açılıyor ve içinden Akm M416 tarzı hediyeler çıkıyor. Odalar ile vakit kaybetmeden üst kata çıkıp yılanlı baş rahibe ile savaşarak onu öldürebilirseniz o zaman ordaki büyük sandık açılıyor ve Awm,Groza vb tarzı asıl hediyeleri kazanıyorsunuz.

Tapınak havadayken ne yapmamız gerekiyor?

Hediyeleri kazandıktan sonra tapınaktan istediğiniz yere doğru atlayabilirsiniz nasıl olsa sırtınızda her zaman paraşütünüz var yere çakılmanız imkansızdır.

Pubg Mobile Küçük Harabeler

pubg harabeler yeni mod 14.sezon
pubg harabeler yeni mod 14.sezon

Pubg mobile oyununda yeni gelen tapınak antik gizem eklentisi ile bir yeni özellik daha geliyor. Bu da haritanın bir çok yerinde küçük küçük altın harabeler var oluyor bunlara girerseniz içlerinde M416,M4,6x dürbünler gibi önemli silahlar ve mühimmatlar oldugunu göreceksiniz bir de bu küçük harabelerin her birinde bulmaca var bulmacayı çözen harabede bulunan altın sandığı açmaya hak kazanıyor sandıklardan genelde M762 tarzı silahlar çıkıyor.

Pubg Smg ler yani Hafif Makineliler inceleme videosu için tıklayabilirsiniz

Eğer kopmalık patlamalık disco müzik seviyorsanız buyrun lütfen

admin hakkında 150 makale
Merhaba, Ben Fatih Arkan,bloğuma hoşgeldiniz. Kendimi kısaca tanıtayım. 1972 İstanbul doğumluyum. Evli ve 3 çocuk babasıyım. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunuyum. Adım ve soyadım olan fatiharkan.com isimli web sitesinde olabildiğince faydalı ve güncel haberleri yayınlamaya çaba gösteriyorum. İlginize teşekkür ederim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*