Pubg de Ölüm Tekrarı Dikiz Ateş ve Sunucu Değiştirme Nasıl Açılır ?

PUBG ÖLÜM KAMERASI YANİ ÖLÜM TEKRARI NASIL AÇILIR?

Pubg Mobile oyununda ölüm kamerası açmak yani ölüm tekrarı yapmak için oyunun ayarlar kısmına girilmesi gerekir. Buradan dikiz ateş yani yan ateş ve sunucu değiştirme ayarları için aşağıdaki videodan faydalanabilirsiniz.

Pubg Mobile oyununda öldüğünüz zaman son saniyelerinizi yeniden izlemek nasıl bir hata yaptım da öldüm yahu diye düşünürken ölüm anını izleyip hatanızı öğrenmek için ölüm tekrarı modu aktif edilmelidir. Ayrıca Pubg de bağlantı sorunları için pubg oyununu sorunsuz bir şekilde hızlı oynayabilmek kopma veya bağlantı kesilme sorunu yaşamamak için size en uygun bölgenize en yakın sunucuyu seçmelisiniz. Bu sunucu seçimi nasıl yapılır bunu da bu kısa videoda izleyebilirsiniz. Son olarak Pubg Mobile oyununda dikiz ateş opsiyonu ağaç veya pencere arakasında saklanırken çok işe yaramaktadır. Ölme riskinizi en aza indirip sizi olabildiğince az görünür yapar. İşte bu Dikiz Ateş modunu nasıl açacağınızı da bu videodan izleyebilirsiniz. Farklı bir oyun isterseniz bu yazıya tıklayarak adada hayatta kalma oyunu izleyebilirsiniz.

PUBG DE YAN ATEŞ YANİ DİKİZ ATEŞ NEDİR ?

Pubg oyununda yan ateş yani diğer adı Dikiz Ateş çok faydalı olabilir. Saklandığınız mekanda gövdenizi çıkarmadan sadece kafanızı uzatarak rakibe ateş edebilmenizi sağlar. Bu sayede rakibin sizi vurma şansı azalır tek isabet noktası kafanız olur. Ancak tabi ki kafanıza isabet ettirebilirse sizin de kurtulma şansınız olmayacaktır.

PUBG MOBILE SUNUCU NASIL DEĞİŞTİRİLİR ?

Pubg de sunucu seçimi oyunda kesintisiz ilerlemek donmalar yaşamamak fps kaybetmemek için çok önemldir. Pubg oyununun dünyanın çeşitli ülkelerinde bulunan serverleri yani sunucuları bulunmaktadır. Yapılması gereken bize en yakın olan sunucuyu seçip bağlantıda yaşanabilecek sorunları minimuma indirmektir. Yaşadığınız ülkeye en yakın bölgeyi seçmeyi unutmayınız. Bu konuda videoda gösterilmiştir.

Pubg mobile oyununda başarılı olmanın sırlarından birisi muhakkak ki azimdir. Çalışan kazanır elması kızarır sözünü hatırlarsak bu oyunda da bol bol çalışıp yani oynayıp kendimizi geliştirebiliriz.

admin hakkında 150 makale
Merhaba, Ben Fatih Arkan,bloğuma hoşgeldiniz. Kendimi kısaca tanıtayım. 1972 İstanbul doğumluyum. Evli ve 3 çocuk babasıyım. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunuyum. Adım ve soyadım olan fatiharkan.com isimli web sitesinde olabildiğince faydalı ve güncel haberleri yayınlamaya çaba gösteriyorum. İlginize teşekkür ederim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*