Kral Maymun Oyunu Oyna

Kral maymun oyunu oynamak için
Bu oyunda maymun topu en uzağa atmalıdır.

Kral Maymun Oyunu Oyna

Kral Maymun oyunu oynamak için Chrome Tarayıcısı kullanınız. Firefox isimli tarayıcıda açılmayabilir.

Kral Maymun isimli oyunda bir adet maymunumuz var bu maymun top sektiriyor, top ile hareketler çekiyor. Oyunun amacı maymunumuzun sektirdiği topu olabildiğinde uzağa şut çekerek atmasını sağlamaktır. Oyunda topu maymuna en uzağa attırabilen oyunu kazanacaktır.

Dikkat !! Maymun topu sektirirken topa tıklarsanız şut çeker. Top havada ike yine topa tıklarsanız havada durdurursunuz. Amaç topu olabildiğince uzağa atmaktır.

OYUNA BAŞLAYALIM

Eğer yeteri kadar beklediğiniz halde oyun açılmıyor ise o zaman tarayıcınızı değiştirmelisiniz. Firefox da açılmadıysa o zaman Google’ın tarayıcısı olan Google Chrome ile oyunu açmayı deneyebilirsiniz. Kesinlikle açılacaktır. Yapmanız gereken en üstte bulunan oyun sayfasının linkini kopyalayıp Google Chrome isimli tarayıcıya yapıştırmaktır. Bu durumda oyun yeni tarayıcıda çalışacaktır.

Kral Maymun oyununda maymun top ile oynuyor. Maymun kral topu olabildiğince uzağa atmaya gayret edecek. Oyunda en uzağa atabilen en yüksek puanı alacaktır.

OYUNUN OYNANIŞI

Oyunun başında maymun topu sektirirken tıklarsanız topu uzağa doğru atacak yani şut çekecektir. Ancak maymun topa öyle bir yerde vurmalı ki top havalansın havadaki kuşları vursun ve uzağa gitsin. Sürükle ve bırak ile mausu çekeriz top yine fırlar ve uzağa gidebilir. eğer topu tepeye çarptırısanız crashed yani çöktü yazar ve oyunu kaybedersiniz. Yani topu tepelere çarptırmamak gerekiyor.

SÜZÜLEN TOP

Maymun topa vurdugunda top süzülerek ilerlemeli yani öyle bir vurmalısınız ki öyle hesaplı olmalısınız ki top tepelere çarpmamalı tepeler topu durdurmazsa top ilerleyebilir. Yani topa vurduktan sonra topunuz takılmasın. Bu eğlenceli top sektirme top ile şut çekme oyununda biraz sabır ile çalışıp başarılı olmamanız için sebep yok.

SIKILIP OYUNDAN ÇIKMAYIN

Bu oyunda başlarda oyun zor gözüküyor. İnsan sıkılıp bırakabiliyor ancak oyunu azimle oynayıp tepelere çarpmadan topu ileriye doğru atmaya gayret ederseniz o zaman göreceksiniz ki başarılı olmuşsunuz inanılmaz atış yaptınız diye oyun size bilgi verecektir.

admin hakkında 150 makale
Merhaba, Ben Fatih Arkan,bloğuma hoşgeldiniz. Kendimi kısaca tanıtayım. 1972 İstanbul doğumluyum. Evli ve 3 çocuk babasıyım. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunuyum. Adım ve soyadım olan fatiharkan.com isimli web sitesinde olabildiğince faydalı ve güncel haberleri yayınlamaya çaba gösteriyorum. İlginize teşekkür ederim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*