inanılmaz Örümcek Adam Oyunu – Fare Kral

inanılmaz örümcek adam

Merhaba, The Amazing Spiderman 1 isimli örümcek adam oyunun 7.bölümündeyiz bu bölümde yer altında yaşayan canavar Fare Kral ile fighting yapıyoruz ayrıca yerin altında robotlar ve zombiler de var onlarla da savaşıyoruz.

Bu oyun ilerlemeli bir örümcekli adam oyunudur. Üst kısımdaki videodan oyunu izleyebilirsiniz. Dilerseniz direk oyunu izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha farklı bir örümcek adam videosu izlemek isterseniz bu yazıya tıklamanız yeterlidir.

inanılmaz Örümcek Adam filminin konusu Peter Parker annesi ve babası tarafından terk edilmiş bir gençtir aslında onlar kaybolmuştur. Evet anne ve babası birden bire ortadan kaybolmuşlardır. Onu Ben amcası ve May yengesi büyütmektedir. Okul hayatı da kötü gider dışlanmış bir gençtir. Okulda yaptığı sakarlıklar ile ön plana çıkarıldığı için sürekli dalga geçilen itilip kakılan bir öğrencidir. Aslında Peter çok temiz kalpli iyi niyetli biridir. Okuldaki arkadaşlarından ve hatta yan komşusu olan Gwen isimli kıza aşıktır ancak aşkını itiraf etmeye utanmaktadır.

Peter Parker Örümcek Adam Oluyor

Peter’ın babası Oscorp isimli firmada bilim adamı olarak çalışmaktayken Oscorp’un sahibi ile çok samimi idiler. Fakat ne olduysa sonra birden anne ve babası ortadan kayboluyor. Peter evde bir çanta buluyor ve bu çantanın içindeki evrakları incelerken babasının ve annesinin kaybolmasının ardında bir sır perdesi olabileceğini keşfediyor. Bunun üzerine Peter Parker yani örümcek adam Oscorp’a araştırmalar yapmaya sır perdesini aralamak için gidiyor. İşte bu casusluk çalışmaları esnasında radyasyona maruz kalmış bir örümcek tarafından ısırılarak örümcek adama dönüşüp süper güçler kazanıyor.

admin hakkında 150 makale
Merhaba, Ben Fatih Arkan,bloğuma hoşgeldiniz. Kendimi kısaca tanıtayım. 1972 İstanbul doğumluyum. Evli ve 3 çocuk babasıyım. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunuyum. Adım ve soyadım olan fatiharkan.com isimli web sitesinde olabildiğince faydalı ve güncel haberleri yayınlamaya çaba gösteriyorum. İlginize teşekkür ederim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*