GOOGLE SÜREKLİ OLARAK DURUYOR HATASI

Google sürekli olarak duruyor hatası

Yukarıda yazan hatanın sebebi nedir? Google sürekli olarak neden duruyor. Google sürekli olarak neden donuyor? Eğer google da arama yapıyorsanız ve arama işlemine başlandığı halde ekrandaki gösterge dönüyor ama google size sonuç getirmiyorsa bunun nedenleri bir çok şey olabilir.

Google sürekli olarak duruyor hatası çözümü

Google sürekli olarak duruyor hatası çözümü varmıdır?

Eğer Cep Telefonundan Bağlanıyorsanız :

Bu durumda modem antivirüs gibi şeylere değil de telefonunuza virüs girmiş olma ihtimaline odaklanabilirsiniz. Eğer telefonunuza virüs girmediyse Google’ın donması virüsten değilse ya google serverlarında sorun veya bakım çalışması vardır. Ya da internetiniz bitmiş olabilir. En kötüsü de telefonunuzun ağ ayarları çarpmadan yani fiziksel bir zarardan ötürü arızalanmış olabilir.

Eğer Bilgisayardan Bağlanıyorsanız :

İlk başta bakmanız gereken nedenlerden birincisi internet bağlantınız varmı? yoksa koptu mu? Modeminizde bağlantının mevcudiyetini gösteren ışık sürekli mi yanıyor yoksa kesik kesik mi yanıyor. Eğer bağlantınız var ise o zaman;

ikinci olarak bakmanız gereken unsur ise bilgisayarınızda bulunan antivirüs programınızdır. Bazı durumlarda örneğin bilgisayarınıza virüs girdiği durumda antivirüsler internet bağlantınızı isteyerek kesiyorlar. Virüs veya trojanlar bilgisayarınızın hard diskinde bulunan verileri çalamasın diye bağlantıyı koparabiliyorlar. Ya da bilgisayarınıza virüs girdi ve o virüs bağlantınızı kesiyor.

Üçüncü olarak yapılması gereken ise sadece beklemektir. Belki de gerçekten Google’ın sunucuları çökmüş veya farklı biri sorun sebebiyle bağlantı kabul edemiyorlardır. Sunucuların manuel olarak tamir edilmesini beklemekten başka çözüm farklı bir arama motorunu kullanmaktır.

admin hakkında 150 makale
Merhaba, Ben Fatih Arkan,bloğuma hoşgeldiniz. Kendimi kısaca tanıtayım. 1972 İstanbul doğumluyum. Evli ve 3 çocuk babasıyım. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunuyum. Adım ve soyadım olan fatiharkan.com isimli web sitesinde olabildiğince faydalı ve güncel haberleri yayınlamaya çaba gösteriyorum. İlginize teşekkür ederim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*