Firavunlara Ne Oldu ? Antik Gizem Nereye Gitti?

pubg mobile firavun moduna ne oldu

Antik Gizem Kaldırıldı mı?

Pubg oyununda yeni gelen bir özellik olan Firavun antik gizem özelliği ile tapınaklar vardı. Oyunda firavunlara ne oldu ?

pubg mobile oyunu firavun mode nerede
pubg mobile oyunu firavun mode nerede

Oyunun başında tapınağa atlıyorduk tapınak belirli bir süre sonra havalanıyordu.Bu tapınak modu kaldırıldı neden acaba.

En eğlenceli mod antik gizem modu. Antik gizem yani tapınak modu neden a kaldırıldı herhangi bir açıklama yapmadan antik gizem modunu kaldırmaları pek iyi olmadı. antik gizem tapınak modu Pubg Mobiles oyununa ayrı bir hava getirmişti. Sağlık olsun belki kısa bir süre sonra yeniden antik gizem tapınak modunu geri getirirler. Belki firavunlar geri gelir.

Pubg mobile isimli oyunun duyurularını güncel haberlerini takip etmek için aşağıdaki linkten faydalanabilirsiniz.

Pubg Mobile Duyurular – Haberler

Firavunlara ne oldu ? Diye soracak olursanız bu yazıdan pubg mobile yetkililerine mail atabilirsiniz.

Pubg mobile oyununda erangel ve çöl haritasında oynanabilen antik gizem modu maalesef kaldırıldı. Antik gizem modu ne zaman geri gelecek ? İşte bu sorunun cevabını bilen yok pubg yetkilileri bu konu hakkında açıklama yapmıyorlar.

admin hakkında 150 makale
Merhaba, Ben Fatih Arkan,bloğuma hoşgeldiniz. Kendimi kısaca tanıtayım. 1972 İstanbul doğumluyum. Evli ve 3 çocuk babasıyım. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunuyum. Adım ve soyadım olan fatiharkan.com isimli web sitesinde olabildiğince faydalı ve güncel haberleri yayınlamaya çaba gösteriyorum. İlginize teşekkür ederim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*