Basit Oyun Oyna Flip Master

Trambolinden Atlama Oyunu – Flip Master Oyna

Merhaba arkadaşlar, Komik ve eğlenceli basit bir oyun oynamak istiyorsanız buyrun işte size komik ve eğlendirici bir oyun. Oyununun adı Flip Master. Basit oyun oyna eğlen. Oyunda trambolinin üzerindeki elemanı zıpzıp zıplatabiliyorsunuz. Oynanışı başlarda biraz zor olsa da alışınca çok kolay geliyor.

Karakterimiz zıplıyor sürekli zıplıyor. Onu istediğimiz yöne doğru zıplatıp hareket ettirebiliyoruz. Bunu yapabilmek için karakter yani zıplayan adam havada iken; mausu sol tıklayıp gitmesini istediğiniz yere doğru sürükleyin. Komik olan durum ise hızlı sürüklerseniz elemanın kafası tel örgülere sıkışıyor. Daha sonra şıkışan kafayı kurtar bakalım kurtarabilirsen :)))

Basit oyun oyna evet kolay bir oyun oynamak için bu sayfada kalabilirsiniz.

Oyunda Puanlama

Ayrıca oyunda puanlar alabiliyorsunuz. Elemanı havada ne kadar takla attırabilirseniz o kadar çok puan alıyorsunuz. Oyunda zıplayan adamı sağa sola esnek hareketler ile götürmelisiniz. Adam yere indiği anda mausun sol tuşunu bırakın. Havada iken mausun sol tuşuna basıp istediğiniz yere sürükleyin. Ancak yere indiği anda yere değmeden mausun sol tuşunu bırakın basılı tutarsanız kaybedersiniz. Oyun biter puan alamazsınız.

Eğer sürekli revaçta olan oyunlardan sıkılmışsanız yani sıkıldıysanız; o zaman bu kolay ve değişik olan oyunu oynayabilirsiniz. Günümüzde Call of Duty veya Pubg Mobile gibi oyunlar sürekli oynanmaktadır. Aslında pek sıkıcı olan oyunlardan olmasalar bile; sürekli aynı oyunu oynadığı zaman kişi ; sıkılıp farklı oyun arayışlarına girebilir. İşte bu durumda tam da bu oyun size göre. Vakit geçirip eğlenmek için birebir oyundur. Küçük çocugunuzun sıkılmamasını vakit geçirecek bir şeyler ile oyalanmasını istiyorsanız bu oyunu açıp onu oynatabilirsiniz.

Bu oyunu büyüklerde oynayabilir. Zaman geçirmek için güzel bir oyun değişik bir içeriği var. Flash player kaldırıldı yani google Flash Player desteğini sonlandırdı. Bu yüzden eğer bilgisayarınızdan Flash Player’ı sildiyseniz bu oyun sizde açılmayacaktır. Eğer oyun açılmıyorsa o zaman önce Flash Player’ı bilgisayarınıza yüklemeniz gerekecektir.

admin hakkında 150 makale
Merhaba, Ben Fatih Arkan,bloğuma hoşgeldiniz. Kendimi kısaca tanıtayım. 1972 İstanbul doğumluyum. Evli ve 3 çocuk babasıyım. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunuyum. Adım ve soyadım olan fatiharkan.com isimli web sitesinde olabildiğince faydalı ve güncel haberleri yayınlamaya çaba gösteriyorum. İlginize teşekkür ederim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*