Cm 03-04 Futbol Menajer Oyunu izle Öğren Oyun Tanıtım Videosu

Futbol Menajerlik Oyunu

Merhaba, Efsane Championship Futbol Menager Cm 03-04 isimli oyunun anlatımını içeren videoya hoşgeldiniz. Futbol Menajer Oyunu alttaki linkten indirebilirsiniz.

Cm 03-04 Futbol Menajer Oyunu

Rar şifresi fatiharkan

https://drive.google.com/file/d/1wZkhQLk0tU8yOW7fmeVlGogv7Uuaam2q/view

Futbol Menajer Oyunu – Abone olmak isterseniz

https://www.youtube.com/c/FatihArkan

AnaSayfa için alttaki linke gidebilirsiniz

https://fatiharkan.com/

Cm 03 04 oyunu 17 sene evvel yani 2003 yılında piyasaya sürülmüş yeni çıkmış bir oyundu. O zamanlar cep telefonları takoz modundaydı akıllı telefonlar henüz yoktu ama futbol menajer oyunu vardı ve çok tutulmuştu.

ESKİLER

Eskilerde şimdiki gibi çok çeşitli oyunlar olmasa bile duygular ön plandaydı. Bu yüzden oynana oyunlara duygusal yaklaşılıp duygusal bağlar kuruluyordu.Bundan dolayı eski oyunların yeri başkadır.

Bir internet cafede 3-4 arkadaş birer bilgisayara geçip cm 03 04 açıyorlardı. Birisi ana makine yani sunucu oluyordu oynatacağı takımını seçiyordu. Diğerleri o makineye bağlanıp ilk seçilen takım haricinde kalan diğer 17 futbol takımından birer tane seçip Kendi liglerini başlatıyorlardı. Hemde ne lig her menajer kontrol ettiği takımın bütçesine göre sezon başlamadan önce transferlerini yapıyordu.

Sezon başladıgı zaman kıyasıya maçlar yapılıyor sanki gerçekten Galatasaray’ın Fenerbahçe’nin menajeri gibi heyecanla oynuyorlardı.

O zamanlar ben internet cafe işlettiğim için oyuncuların hissettiği duyguları anlayabiliyordum onlara katılıp oynamamak elde değildi.Türkiye ligindeki 4 büyük takımı alan yabancı oyuncu kontenjanı dolu oldugu için yabancı transfer yapmakta zorlanıyordu

Ancak elindeki kötü yabancı futbolcuları satıp yer açacak ve açılan yere yeni bir yabancı transfer yapabilecekti.

Fakat 3 ıl geçtiği zaman yani yanlış hatırlamıyorsam 2006 – 2007 sezonunda takımdaki yabancı futbolcular türk vatandaşı oldukları için

kontenjanda yer açılıyordu işte arık yeni yabancılar almak için fırsat doğmuştu.

Cm 03 04 den daha sonra Fm 2006 yada 2007 miydi? diye bir oyun çıktı bu oyunda futbol menajerliği oyunuydu güzeldi oynanabiliyordu

Ancak benim için cm 03-04 ün yerini alamadı.Aslında cm 03-04 den de önce bir futbol menajerlik oyunu vardı ki bu oyun cm 03-04 den bile daha popülerdi.

Bu oyunda en iyi oyuncu bildiğim kadaı ile Maxim Tsigalko idi.Tsigalko sanırım Belarusta forma giyiyordu.

Bu oyunun ismi de yanlış hatırlamıyorsam sanırım cm 01-02 idi ilk futbol menejerlik oyunu olması lazım.

admin hakkında 150 makale
Merhaba, Ben Fatih Arkan,bloğuma hoşgeldiniz. Kendimi kısaca tanıtayım. 1972 İstanbul doğumluyum. Evli ve 3 çocuk babasıyım. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunuyum. Adım ve soyadım olan fatiharkan.com isimli web sitesinde olabildiğince faydalı ve güncel haberleri yayınlamaya çaba gösteriyorum. İlginize teşekkür ederim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*