8 Top Bilardo Online Oyna – Amerikan Bilardo

amerikan bilardo oyunu
8 Top Amerkan Bilardo Oyna

Dikkat !! Oyun yüklendikten sonra alttaki turuncu renkli butona basınız. Bilardo oyna .

Play 8 Ball PoolMore Spor oyunlarıTerms and ConditionsPrivacy Policy

Oyuna yüklendikten sonra Play As Guest e basarak giriş yapabilirsiniz.

Oyunun Oynanışı:

Bu bilardo oyununda vuracağınız topun yerini mause ile belirledikten sonra sol tıklayıp bırakmadan mause ıstakanın konumuna göre sağa veya sola kaydırmalısınız. Ne kadar uzağa doğru kaydırırsanız o kadar sert vurur.

Bilardo Oyunu Nasıl Oynanır – Bilardo Oyna

Bilardo oyunu oynamak için bilardo masasına ve ıstakalara ihtiyaç vardır. 2 çeşit bilardo oyunu vardır. 3 Top Bilardo ve 8 Top Bilardo. Hemen oyna.

Türkçe Örümcek Adam Videosu izle

3 top bilardo oyununda masalarda delikler yoktur 1 top ile atış yaparsınız bu topun rengi beyazdır. Vurduğunuz top diğer 2 topa değerse sayı alırsınız ve yeniden atış hakkınız olur. Sadece birine değerse veya hiç birine değmezse atış hakkı diğer oyuncuya geçer.

8 top bilardo oyunun diğer ismi Amerikan Bilardo oyunudur. Amerikan bilardo oyununda 2 tip top vardır.Parçalılar ve düzler siz birini seçersiniz diğeri rakibin olur. Beyaz topla atış yaparak siyah renkli 8 numaralı top hariç seçtiğiniz diğer topları deliklere sokmaya çalışırsınız. Herhangi bir top deliğe girerse atış hakkı yine sizin olur deliğe sokamayana kadar atış yaparsınız. Eğer 8 numaralı siyah topu deliğe sokarsanız o zaman delikten 1 tane soktugunuz toplardan dışarı çıkartıp yenidne oyuna dahil edersiniz.

admin hakkında 150 makale
Merhaba, Ben Fatih Arkan,bloğuma hoşgeldiniz. Kendimi kısaca tanıtayım. 1972 İstanbul doğumluyum. Evli ve 3 çocuk babasıyım. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunuyum. Adım ve soyadım olan fatiharkan.com isimli web sitesinde olabildiğince faydalı ve güncel haberleri yayınlamaya çaba gösteriyorum. İlginize teşekkür ederim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*